Penzion Mlýn
Penzion Mlýn

Zahrádky 83, 378 53 Strmilov, tel./fax: 384 490 412, mobil: 606 726 981, e-mail: penzion.mlyn@centrum.cz, web: www.penzion-mlyn.cz

Penzion Mlýn
Cz En De

Aktivní dovolená v jižních Čechách

Ubytování v Penzionu Mlýn v jižních Čechách vás potěší klidným a příjemným prostředím samoty.Dopřejte si relaxaci v jihočeské přírodě podle svých představ. Rybářům je k dispozici vlastní rybník, je zde půjčovna loděk i široké možnosti koupání. Cyklisté ocení síť cyklotras, z nichž jedna vede přímo kolem Penzionu Mlýn. Na své si přijdou také houbaři, pěší turisté a v zimě lyžaři. V okolí jsou běžecké trasy a nedaleko je lyžařský vlek Mrákotín. Jižní Čechy nabízejí mnoho možností pro výlety za památkami i krásami přírody. Nedaleko je Jindřichův Hradec, Telč či přírodní park Česká Kanada.

Penzion Mlýn -> Ubytování a stravování

Ubytování Jižní Čechy - Penzion Mlýn

Rodinný penzion Mlýn leží, tak jak je typické pro Jižní Čechy, blízko velkého rybníka. Penzion je samota na kraji lesa, takže u nás najdete klid a příjemné prostředí. Je to ideální ubytování v Jižních Čechách pro rodiny s dětmi, pro cyklisty, páry, seniory i skupiny přátel. Můžete zde organizovat i firemní akce, semináře či svatební hostiny. Penzion Mlýn leží na kraji obce Zahrádky – Strmilov, mezi městy Telč a Jindřichův Hradec. Na okraji jižních Čech a  masivu Českomoravské vrchoviny – v  přírodním parku Javořická vrchovina. Nedaleko jsou i zajímavá městečka Slavonice a Dačice.

Ubytování v Jižních Čechách

Jižní Čechy jsou krásný kraj. Penzion je navíc postaven v objektu bývalého mlýna, který má staletou tradici. Podívejte se na historii našeho Skuhrova mlýna. Penzion je otevřen celoročně. Penzion Mlýn má pro své hosty připraveno ubytování v komfortně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových i čtyřlůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, vybavených balkónem či terasou. Hledáte-li podobné ubytování v Jižních Čechách, kontaktujte nás a přijeďte.

Zajistíme vám nejen ubytování, ale také chutné a kvalitní jídlo. Stravování probíhá ve společné jídelně, kde připravujeme snídaně a večeře. V případě organizovaných akcí jako jsou svatební hostiny, semináře, firemní akce či oslavy, vaříme také obědy.

Pro ubytované hosty je k dispozici bar, zahrádka s grilem, víceúčelové hřiště, venkovní bazén, free wifi, trampolína, pískoviště, zapůjčíme vám petanque i deskové hry. Přijeďte poznat Jižní Čechy, my vám připravíme pohodlné ubytování.

Jižní Čechy – rybníky, lesy a klid

Místo, kde penzion leží, je typický pro Jižní Čechy – ideální pro relaxační procházky po lese, houbaření, vyjížďky na kolech, koupání a rybaření v našem rybníku nebo k bezstarostnému odpočinku. Můžete si u nás také koupit rybářský lístek a v rybníku si zarybařit.

Ceník, tipy na výlet a další informace k ubytování v Jižních Čechách naleznete na našich webových stránkách. Těšíme se na vaši návštěvu!

Fotogalerie ubytování v jižních Čechách

Celoroční ubytováníPokojeUbytování jižní ČechyApartmány

Nabízíme celoroční ubytování:

  • v 1 lůžkových pokojích
  • v 2 lůžkových apartmánech
  • v 4 lůžkových apartmánech

Pokoje i apartmány mají vlastním sociální zařízení, balkón nebo terasu. Ceník ubytování a stravování.

Stravování

Stravování v penzionu MlýnRestaurace penzion MlýnStravování

Stravování zajišťujeme ve společné jídelně formou samostatné snídaně a večeře. Pro hromadné akce po domluvě zajišťujeme plnou penzi.

Sociální zařízeníKoupelnaPokojKoupelna

V penzionu Mlýn se nudit nebudete

Toužíte po dovolené, kde byste se ani chvilku nenudili? Penzion Mlýn v Zahrádkách na Jindřichohradecku vám splní vaše sny. Najdete u nás pohodlné ubytování i řadu možností, jak trávit volný čas. Můžete rybařit na rybníku, který patří k penzionu Mlýn, vydat se na cyklistickou, pěší a v zimě i běžeckou túru, objevovat krásy jihočeských měst a památek. V penzionu Mlýn je k dispozici bar, zahrádka s grilem, víceúčelové hřiště, kulečník i trampolína a pískoviště pro děti.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies