Penzion Mlýn
Penzion Mlýn

Zahrádky 83, 378 53 Strmilov, tel./fax: 384 490 412, mobil: 606 726 981, e-mail: penzion.mlyn@centrum.cz, web: www.penzion-mlyn.cz

Penzion Mlýn
Cz En De

Aktivní dovolená v jižních Čechách

Ubytování v Penzionu Mlýn v jižních Čechách vás potěší klidným a příjemným prostředím samoty.Dopřejte si relaxaci v jihočeské přírodě podle svých představ. Rybářům je k dispozici vlastní rybník, je zde půjčovna loděk i široké možnosti koupání. Cyklisté ocení síť cyklotras, z nichž jedna vede přímo kolem Penzionu Mlýn. Na své si přijdou také houbaři, pěší turisté a v zimě lyžaři. V okolí jsou běžecké trasy a nedaleko je lyžařský vlek Mrákotín. Jižní Čechy nabízejí mnoho možností pro výlety za památkami i krásami přírody. Nedaleko je Jindřichův Hradec, Telč či přírodní park Česká Kanada.

Penzion Mlýn -> Dovolená - Jižní Čechy

Dovolená – Jižní Čechy

Jižní Čechy lákají návštěvníky hlavně svou přírodou. Penzion Mlýn nabízí ideální ubytování v Jižních Čechách a je tak výbornou základnou pro poznávací výlety po okolí. Dovolená a Jižní Čechy to jde dohromady hlavně pro ty, kteří chtějí pryč z měst a ruchu. Jižní Čechy totiž nabízejí hlavně ticho, čisté lesy, svěží vzduch a pohodu. Náš rodinný penzion ještě přispívá příjemnou atmosférou a pohodlným zázemím. Kontaktujte nás a přijeďte nás navštívit!

Jižní Čechy pro cyklisty

Cyklodovolená v Jižních Čechách to je pohádka. Malebné lesy, spousta rybníků, rozkvetlé louky, kopečky a nenáročné sjezdy. Dovolená na kolech je tady perfektní pro rodiny s dětmi, sportovce i aktivní seniory. K dispozici máte rozsáhlou síť cyklostezek (cyklostezka vede hned vedle penzionu) a z našeho penzionu můžete dělat cyklistické okruhy různých délek. Můžete navštívit různé hrady a zámky, historické zajímavosti v okolí, vykoupat se v některém z rybníků (třeba v tom našem hned u penzionu) nebo si jen užívat čisté přírody. O vaše kola bude taktéž postaráno, v penzionu je uzamykatelná kolárna.

Jižní Čechy – lesy, houbaření, rybaření a klid

Dovolená v Jižních Čechách znamená hlavně klid a pohodu. Můžete se procházet hlubokými lesy a nasbírat houby, lesní jahody či maliny. Můžete jezdit na kole nebo v zimě běžkovat. A chcete-li si opravdu odpočinout, můžete rybařit. Koupíte si od nás rybářský lístek, zasednete k našemu velkému rybníku a můžete si zarybařit. V tichu a v objetí přírody. Nemusíte ani nikam jezdit autem, rybník je kousek od našeho penzionu – bývalého mlýna, který leží na samotě u lesa.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Tipy na výlety.


Zvětšit mapu

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies